Referencie

Nesúďte na základe toho, že sa Vám iné prípravky neosvedčili, aj keď ste mali veľké očakávania! Vláknina Herbalia sa nedá porovnávať s inými doplnkami výživy, nakoľko sa jedná o celosvetovo uznávaný, bezpečný a ocenený produkt! Produkt Herbalia odporúčajú odborníci na celom svete a ich účinnosť potvrdzujú aj referencie mnohých spokojných užívateľov. Odstráni poruchy látkovej výmeny, pomáha pri tráviacich ťažkostiach, preto sa budete cítiť oveľa ľahší, voľnejší a budete mať aj viac životnej energie!

… všetko čo sa o tom prípravku píše, je pravda.

maja-bogarova
Maja B.

Dobrý deň,
o Vašom výrobku som sa dozvedela iba náhodou a veľmi ma zaujal. Prečítala som si o vašom výrobku ako aj referencie od iných zákazníkov a rozhodla som sa, že aj ja tento výrobok vyskúšam. Mala som dlhoročné problémy s vyprázdňovaním. Vyskúšala som veľa druhov prípravkov, ale nič nepomáhalo alebo iba pár dní. Mám za sebou prvý mesiac vašej kúry a musím povedať, že všetko čo sa o tom prípravku píše, je pravda. Problémy z vyprázdňovaním už nemám. Pod očami som mala veľmi výrazné tmavé kruhy, ktoré sú oveľa menšie a bledšie a ráno vstávam bez opuchu očí. Dokonca mi už neopúchajú ani ruky a nohy ako doteraz.  Mám pocit, že aj postava sa mi začala trochu meniť. Brucho a žalúdok už nie sú tak výrazné, na niektorých mojich šatách si všímam, že sa v nich cítim pohodlnejšie aj keď úbytok váhy je doteraz približne jeden kilogram.
Vďaka tomuto prípravku som začala dodržiavať pitný režim, ktorý som mala v minulosti veľmi zlý. Aby som cez deň vypila dostatočné množstvo vody, nastavila som si v mobile zvonenie, ktoré ma na to upozorňuje. Dokonca  si na to zvykli aj moje kolegyne v práci a keď mi mobil zazvoní, tak jedna druhú upozorní na to, že sa máme napiť.
S o srdečným pozdravom

Maja B., 
Šamorín, 25. júna 2018

Herbalia mi dokázala pomôcť s trávením

peter-ziacek
Peter Žiaček

Veľmi veľa rokov ma trápia bolesti brucha. Stávalo sa, že som na toaletu vedel ísť iba raz za 2 – 3 dni a aj vtedy s hroznými mukami. Lekári mi pomôcť nedokázali, tak som musel všetky tieto pokusy o zlepšenie trávenia zanechať a ísť si svojou vlastnou cestou. Hladal som riešenie u známych, v televízii, reklamovali rôzne prípravky, ale nič mi nedokazalo uľaviť na bolestiach. Nakoniec som siahol po poslednom možnom riešení – internete a natrafil som na stránku kde opisovali produkt s názvom Herbalia. Recenzie na spomínaný produkt boli veľmi pozitívne. Ľudia opisovali, ako sa im zo dňa na deň polepšilo. Neváhal som a objednal som si jedno balenie. A mali pravdu! Už po pár dňoch som cítil úľavu. Veľmi dlho som nezažil taký pocit uvoľnenia. Produkt používam už vyše troch rokov a odvtedy mávam pravidelnú stolicu 1 až 2 krát za deň. Samozrejme, pri tom necítim žiadne bolesti. Samozrejme, že pri konzumovaní rôznych druhov potravín sa môže zdať, že nič nedokáže pomôcť. No Herbalia to vyvrátila. Som rád, že som na produkt natrafil a rozhodne ho odporučim aj svojim známym.

Súhlasím so zverejnením recenzie na vašej stránke.
S pozdravom

Peter Žiaček, 
Trenčín, 2. februára 2018

Ďakujem Herbalii za tento úžasný produkt

katalin_order142191
Katarína Újhegyiová

Počas prvých troch týždňov ma veľmi nadúvalo. Avšak každý druhý deň som mala stolicu. Keď už bolo nadúvanie neznesiteľné, rozprávala som sa s jedným známym, ktorý už tiež užíval podobný produkt a odporučil mi, aby som pila oveľa viac. Takto už dnes vypijem viac ako 3 litre tekutín za deň. Ale musím povedať, že sa cítim omnoho lepšie, nenadúva ma, i keď moje brucho je ešte stále o niečo väčšie, ako zvyklo byť, ale pre dosiahnutie cieľa to nie až taká veľká obeta. Nerobí mi problém piť veľa, môj organizmus si to už doslova žiada. Každý deň mám raz, niekedy aj dvakrát, stolicu, ktorá, čo sa týka množstva, prekonáva moje očakávania. Viem jesť len veľmi málo. Podľa mňa ma zasýti vláknina. A keď zjem o niečo viac, potom sa už necítim dobre, mám napnuté brucho. Takže jem vždy len malé porcie. Takto sa mi podarilo aj schudnúť pár kíl.”

Katarína Újhegyiová, 
9. mája

Toto bolo najsympatickejšie a cenovo najvýhodnejšie

agnes_order142176
Agneša Ménkutiová

„Žiaľ, odkedy si pamätám, vždy som mala problémy s trávením. Keď sa mi týždenne dvakrát podarilo mať stolicu, bol to hotový sviatok slávy. Situácia sa zlepší iba vtedy, keď jem iba dusenú zeleninu. Je to síce zdravá, ale veľmi jednotvárna strava. Zdá sa mi, že mojím najväčším nepriateľom sú pekárenské výrobky (chlieb). Nikdy som nevedela jesť veľa, ale vždy som mala väčšie brucho, než ako som v skutočnosti zjedla. Preto som si už dávnejšie chcela urobiť očistnú kúru. Už som uvažovala aj nad lekárskym zákrokom. Vraj na to existujú vhodné metódy. Chcela som sa odhodlať aj na detoxikáciu, ale akosi ma nelákalo hladovanie trvajúce dni, týždne. V televízii som videla ženu, ktorá absolvovala detoxikačnú a očistnú kúru a vyjadrila sa, že odkedy ju robí, napravilo sa jej trávenie a cíti sa lepšie, dokonca ešte aj niečo schudla. Vtedy som sa rozhodla, že to vyhľadám na internete. Vtedy som natrafila na detoxikačnú kúru a kúru a na očistu čreva Herbalia, ktorá ma veľmi zaujala. Čítala som inzercie aj ďalších spoločností, ale táto bola najsympatickejšia a cenovo najdostupnejšia.

Agneša Ménkutiová, 
30. apríla

Po kúre som mala pocit, že som oveľa ľahšia

erzsebet_order142125
Alžbeta Kőrösiová

Detoxikáciu a očistu čreva Herbalia som začala na konci roka 2013. O svojich tráviacich problémoch by som chcela napísať toľko, že už od narodenia mám problémy s vyprázdňovaním. V detstve sme skúšali slivkový lekvár a kamilkový čaj. Neskôr, po narodení mojich detí, sa situácia zhoršila, absolvovala som aj operáciu. Ale vrátim sa k detoxikačnej kúre a kúre na očistu čreva Herbalia – začala som ju užívať počas dovolenky a neoľutovala som. V prvých dňoch sa neudialo nič zvláštne, myslela som si, že ani nezaberie, avšak na tretí deň sa výsledok dostavil. Stolica sa mi ľahko vylúčila a jej objem bol väčší, ako pred očistou čreva Herbaliou. Priniesla mi neskutočnú úľavu. Potom som už mala stolicu každý deň, stalo sa aj také, že denne viackrát, ale postupne sa to pekne upravilo.

Po kúre som cítila celé svoje telo oveľa ľahšie, všimla som si aj nejaké chudnutie, dokonca aj moja pokožka je krajšia. Kúru som už skončila, vyprázdňovanie sa snažím udržiavať konzumáciou veľkého množstva ovocia.

Alžbeta Kőrösiová, 
16. apríla

Je mi oveľa lepšie

edina_order141567
Edina Lidmayerová

„Vážená Herbalia! Za posledné roky som čítala nespočetné množstvo článkov o tom, že usadeniny, ktoré sa hromadia v črevách, spôsobujú vážne ochorenia. Čítala som aj také články, podľa ktorých to pravda nie je. Nie som vedec, aby som mohla usúdiť, ktoré z týchto tvrdení je pravdivé, avšak jedno je isté. Vyskúšala som Váš prášok a vitamínové kapsule a na internetovej stránke som prečítala popisy. Teraz už viem, že som mala problém, ktorý spôsobovali toxické látky usadené v mojich črevách. Odkedy užívam detoxikačnú Herbaliu, odvtedy mi je omnoho lepšie, stačí mi aj menej spánku, už sa ráno nebudím tak, akoby som celú noc vláčila ťažké bremená. Schudla som 2 kg, ktoré sa mi zatiaľ „nevrátili“ a som plná energie.”

Edina Lidmayerová, 
23. februára

Počas jednomesačnej detoxikácie som stratila 3 kg zo svojej hmotnosti!

erika_order141325
Erika Ambrusová

„Na základe svojich doterajších skúseností, kedykoľvek som začala robiť kúru na očistu čreva, alebo detoxikačnú kúru, výsledkom bola vždy hnačka, ani som sa nemohla pohnúť z domu. Mala som obavy, že aj Herbalia bude mať na môj organizmus rovnaký účinok, ale našťastie to tak nebolo. Obľúbila som si už hneď v prvý deň, pretože vlákninový prípravok Herbalia má príjemnú jablkovú chuť, a čo je najdôležitejšie, počas kúry netreba hladovať! Od druhého dňa detoxikačnej kúry mám pravidelne každé ráno stolicu, ktorá sa vylúči bezo zvyšku a bezbolestne, čo znamená, že si ju „nenosím“ celý deň so sebou, cítim sa byť ľahšia. Na tvári sa mi objavilo niekoľko vyrážok, pravdepodobne ako výsledok uvoľnenia toxických látok. Štvrtý deň som si všimla – napriek tomu, že nejem viac – už aj večer idem na toaletu. Dokonca jem menej, lebo ovocno – gélový vlákninový nápoj a veľké množstvo tekutín ma zasýtia. Po 1 týždni mi ukázala váha stratu hmotnosti 2 kg! Po týždennom používaní Herbalie som nedeľu prespala, chuť do jedla sa znížila. Mám pravidelnú stolicu denne dvakrát, ktorá nemá odstrašujúcu konzistenciu ani výzor, je trocha slizká. V strede druhého týždňa som sa už cítila byť omnoho ľahšia, zmiernila sa aj potreba spánku. Od konca 2. týždňa mám oveľa viac energie, cvičím, chodím na dlhé prechádzky. Moja hmotnosť sa nezmenila, ale môj obvod sa znížil o viac centimetrov! Počas jednomesačnej detoxikácie som stratila 3 kg! Zmenu registrujem hlavne v centimetroch, moje šaty sú oveľa pohodlnejšie. Doteraz – keď som držala diétu – darmo ukazovala váha menej -, neschudla som z brucha. Ďalšou obrovskou výhodou kúry je pre mňa to, že som si opäť navykla na pravidelné stravovanie. Som veľmi rada, že som produkt Herbalia spoznala!”

Erika Ambrusová, 
11. februára

Moje trávenie je úplne v poriadku, môžem zjesť čokoľvek, žalúdok ma nebolí. Kúru Herbalia môžem len chváliť.

Jozef Kiss

Na kúru Herbalia som natrafil náhodou, keď som niečo hľadal na internete. Nemal som žiadne vážnejšie ťažkosti, iba som pociťoval únavu, často ma bolela hlava a po zjedení niektorých jedál ma bolel žalúdok. Myslel som si, že kúra stojí za vyskúšanie, lebo absolvovaním kúry môžem predísť vážnejším problémom. Keď som prípravok začal užívať, mal som trocha strach z toho, aké účinky bude mať na môj organizmus. Našťastie som žiadne nepríjemnosti nezažil, dokonca mi vláknina mimoriadne chutila. Odkedy užívam kúru Herbalia: pijem viac tekutín, celkovo jem menej a predsa nie som stále hladný. Moje trávenie je úplne v poriadku, môžem zjesť čokoľvek, žalúdok ma nebolí. Veľmi sa teším, že som objavil kúru Herbalia, ktorú môžem len chváliť a odporúčať každému, ešte aj tým, ktorých zatiaľ netrápia nejaké vážnejšie ťažkosti.

Jozef Kiss, 
Handlová

Vďaka za tento perfektný produkt! Naozaj funguje!

Andrea Poláková

Vážená Herbalia! Váš prípravok som objednala napriek tomu, že som bola dosť skeptická, lebo na trhu je veľa podobných výrobkov. Bola som veľmi prekvapená, keď som už na 3. deň pozorovala zmeny na sebe. Musím povedať, že kúra je naozaj účinná (podčiarknuté dvakrát)!!! Veľmi dlho som čakala na to, aby sa moja stolica konečne upravila a aby som nielen sedela na záchode a dúfala, že sa niečo stane. Produkt splnil to, čo sľuboval. Zápcha sa vytratila a ešte aj večer som plná energie. Pred kúrou som vypila minimálne 2-3 kávy denne. Dnes kávu pijem len pre jej chuť už ju nepotrebujem k tomu, aby som mala energiu. Ešte raz sa vám chcem poďakovať za tento úžasný produkt! Odporúčala som ho aj svojim známym, ktorých takisto trápi zápcha. Vďaka za tento perfektný produkt! Naozaj funguje! Prajem Vám veľa úspechu, ešte sa určite „stretneme“!

Andrea Poláková, 
Levice

Na kúru Herbalia, ktorá sľubovala viac, ako ostatné vlákniny – detoxikáciu, nahradenie vitamínov a prebiotík – som natrafil na

Ladislav Domján

Som kuchár amatér, rád pripravujem chutné jedlá a aj rád zjem to, čo uvarím. Žiaľ, aj výsledok sa dostavil. Moja váha rapídne stúpala a vysvitlo, že aj hladinu krvného cukru mám vysokú. Už musím dávať pozor na to čo zjem. Lekári mi popri užívaní liekov odporúčali jesť stravu bohatú na vlákniny. Keď už musím jesť k mäsovým jedlám vlákninu, tak som si pomyslel, že v záujme môjho zdravia si pomôžem s nejakým vlákninovým prípravkom. Na kúru Herbalia, ktorá sľubovala viac, ako ostatné vlákniny – detoxikáciu, nahradenie vitamínov a prebiotík – som natrafil na internete. S trávením som nikdy nemal problémy, ale kvôli problémom s kĺbmi a pokožkou bolo absolvovanie detoxikačnej kúry organizmu potrebné, preto som sa rozhodol vyskúšať kúru Herbalia. Najvýraznejší efekt bol, že sa výkyvy hladiny krvného cukru ustálili a konečne sa môj krvný cukor nastavil na normálnu hodnotu. Samozrejme, lieky užívam ďalej, ale vďaka kúre Herbalia sa môj stav stabilizoval.

Ladislav Domján, 
Bytča