V súčasnosti potrebuje detoxikáciu každý ľudský organizmus, pretože nás obklopuje nespočetné množstvo toxínov. Očista je najvýznamnejšia práve v prípade, ak sa u vás objavia nejaké zdravotné problémy, alebo sa u Vás vyskytne niektorý z dolu uvedených príznakov:

 • Únava a slabosť

 • Zväčšené brucho, pocit plnosti, plynatosť

 • Nadváha

 • Precitlivenosť na niektoré potraviny

 • Nevyrovnanosť, náladovosť

 • Zlá chuť v ústach a zápach z úst

 • Narušené trávenie, stolica s výrazným zápachom

 • Deficit energie

 • Parazity v črevách

 • Únava z nedostatku spánku, spánkové poruchy

 • Výskyt z ápchy

 • Hemoroidy

 • Kožné a vlasové problémy

 • Neúspešné diéty

 • Hnačky

 • Stály pocit hladu

 • Infekcia Candida (kvasinky)

 • Opakované časté nachladnutie, úporné bolesti hlavy

Herbalia je produkt 5v1, stopercentne na báze prírodných ingrediencií, ktorý bol vytvorený tak, aby obsahoval všetko, čo je potrebné pre udržanie zdravého organizmu.

 • Detoxikačné účinky: odstraňuje toxíny.

 • Očista čriev: čistí hrubé črevo, mení k lepšiemu stav a fungovanie čriev.

 • Vitamíny a minerály: doplňuje vitamíny a minerály na každodennú potrebnú dávku.

 • Probiotiká: udržiava črevnú mikroflóru v rovnováhe.

Prípravok Herbalia možno užívať akúkoľvek dlhú dobu. Pretože obsahuje len 100% prírodné zložky, ani pri dlhodobejšom užívaní nezapríčiňuje žiadne zdravotné problémy, pričom pravdepodobnosť vzniku závislosti na užívaní je vylúčená.

Pokiaľ je nám známe, Herbalia nijako neovplyvňuje užívanie akýchkoľvek liekov ani potravinových doplnkov. Ale v prípade, že užívate predpísané lieky, je vhodné dodržiavať medzi užitím prípravku Herbalia a liekov odstup niekoľkých hodín. V prípade, že trpíte závažnými zdravotnými problémami, je však potrebné poradiť sa so svojím lekárom ešte skôr, kým sa pustíte do akejkoľvek detoxikácie.


Pri užívaní prípravku Herbalia nie je potrebné dodržiavať nijaké diéty ani špeciálnu životosprávu. Váš každodenný režim nebude ničím narušený. Ale zdravá a pestrá strava je v každom prípade veľmi prospešná, čiže sa odporúča konzumovať veľa zeleniny a ovocia a piť čo najviac tekutín (najvhodnejšia je neperlivá minerálna voda). Treba sa vyhýbať umelým a príliš koreneným či mastným jedlám, fajčeniu a požívaniu alkoholu. Účinnosť Herbalie podporuje pitie dostatočného množstva tekutín (najmenej 2 litre denne, čím viac, tým lepšie).

Aplikácia kúry Herbalia je veľmi jednoduchá. Raz denne – najvhodnejšie je ráno – si zamiešajte predpísané množstvo vlákniny v pohári ľubovoľnej tekutiny. Herbalia pripomína chuť zeleného jablka, preto má mimoriadne dobrú chuť aj v rozpustenom stave. Ale ak si želáte, aby bola chuť ešte lepšia, neváhajte Herbaliu zmiešať s ľubovoľnou tekutinou v súlade s Vašou chuťou (čaj, džús, mlieko, jogurt, kefír, atď.).

Prípravok Herbalia má individuálne účinky. Existujú ľudia, ktorí blahodarné účinky Herbalie zaznamenajú už v priebehu prvých dní užívania, ale sú aj takí, ktorí musia na pozitívne účinky čakať aj 3-4 týždne. Závisí to od jednotlivého ľudského tela, od zdravotného stavu a druhu zdravotného problému, ako aj od životného štýlu (telesná aktivita, diéta, príjem tekutín). Obvykle však väčšina ľudí zaznamená priaznivé účinky prípravku Herbalia už v priebehu 1-2 týždňov, pocítia úľavu od príznakov a prílev novej energie. Aby ste rýchlejšie dosiahli pozitívne výsledky, pite čo najviac tekutín a jedzte veľké dávky ovocia a zeleniny.

Doterajšie skúsenosti potvrdzujú, že Herbalia nespôsobuje nijaké konkrétne vedľajšie účinky, ale mali by ste vedieť o niektorých skutočnostiach. Keď sa telo snaží zbaviť sa toxínov, je možné, že sa prejavia niektoré príznaky, ktoré môžu byť nepríjemné: opakované nutkanie na stolicu, bolestivosť hlavy, bolesti brucha, únava, nadúvanie, kožné vyrážky. Zvyčajne v priebehu niekoľkých dní, keď sa organizmus začne očisťovať, príznaky vymiznú a vy sa začnete cítiť oveľa lepšie než predtým. Ak by ste zaznamenali nejaké vedľajšie účinky, ktoré nepatria medzi prirodzenú súčasť detoxikácie – napríklad že ste alergickí na niektoré zložky, ktoré obsahuje Herbalia, odporúčame, aby ste kúru ihneď ukončili.

Detoxikácii sa radšej vyhnite, ak trpíte vážnymi zdravotnými problémami. Pretože detoxikáciu sprevádza niekoľko nie práve príjemných javov, ktoré zo začiatku môžu telo oslabiť, nebolo by najmúdrejšie oslabovať už aj tak chorý a slabý organizmus. Medzi vážne choroby, pri ktorých sa detoxikácia neodporúča, patria: ochorenia na rakovinu, gastrointestinálne poruchy, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, stavy po transplantácii. Okrem toho sa detoxikácia neodporúča tehotným ženám a dojčiacim matkám.

Áno, užívaním prípravku Herbalia môžete znížiť svoju hmotnosť, alebo získať rovnejšie bruško, pretože splodiny nahromadené za dlhé roky sa detoxikáciou a očistou čriev vyplavujú z tela. V závislosti od množstva usadenín je možné, že to bude zhruba 5 až 10 kilogramov (prirodzene, závisí to od každého jednotlivca – čiže to môže byť aj viac, alebo menej).

Každý človek nemusí nutne cítiť prítomnosť parazitov v tele, niektorí ľudia môžu pociťovať iba príznaky, ako napríklad: opakované bolesti brucha, nadúvanie, plynatosť únava, prerušovaný spánok, atď. Ale niektorí ľudia priamo cítia pohyb parazitov v ich tele. Vyhostenie týchto parazitov z organizmu je mimoriadne dôležité. Herbalia Vám pri tom pomôže, zlikviduje parazity, ktoré sa postupne dostanú von z tela prostredníctvom výkalov. Parazity obvykle nevidno voľným okom, sú totiž mimoriadne miniatúrne .

Herbalia bola vyvinutá so zámerom, aby organizmu poskytla všetko, čo je potrebné pre zdravú existenciu. Nielenže z tela odstraňuje nepatričné, deštruktívne a škodlivé látky, ale zároveň organizmus vyživuje látkami, ktoré sú preň dôležité. Zbavuje naše telo toxínov, napomáha očistu čriev a podporuje ich optimálne fungovanie, zásobuje telo celodenným množstvom vitamínov a minerálov, ktoré sú pre dospelého človeka nevyhnutné, a napomáha pri obnovení rovnováhy črevnej mikroflóry. Okrem toho bola receptúra prípravku Herbalia pripravovaná pod dohľadom odborníkov, na základe rôznych vyšetrení a testov – a výsledkom je kvalitný prvotriedny prípravok na báze stopercentne prírodných ingrediencií.