Účinná očista čriev

Čo je úlohou očisty čriev?

Napísala: MUDr. Eva Madarasová gastroenterologička

Črevný systém ľudského tela v podstate funguje ako komín vo vykurovacom systéme: tu sa odstráni konečný produkt, ktoré telo nedokázalo využiť. Toto je oblasť, ktorá by mala byť pravidelne čistená, aj keď máme pocit, že všetko je úplne v poriadku.

Rastlinné vlákna obsahujú rôzne uhľohydráty, ktoré prechádzajú črevným systémom bez trávenia. Takto rastlinné vlákna, ako je napríklad 98% čistý Psyllium v črevnej čistiacej kúre Herbalia Vláknina, ľahko čistia usadeniny črevnej steny. To je dôvod, prečo sa tieto rastlinné vlákniny nazvali kominármi črevného systému.

V dnešnom rušnom svete je obzvlášť dôležité venovať pozornosť pravidelnému čisteniu čriev, pretože najrozličnejšie a často neznáme aditíva, farbivá, najrozmanitejšie látky zvyšujúce chuť a veľké množstvo cukru spotrebovaného v potravinách sa nahromadí v črevnom systéme. Je čas na veľké upratovanie!

Pre bezbolestné a ľahké čistenie čriev si vyberte Herbalia Vlákninu, ktorá vďaka 98% čistému sacharidu Psyllium vykonáva neuveriteľne jemné čistenie črevného systému bez najmenších nepríjemných pocitov. Okrem toho táto kúra má ďalšiu dôležitú výhodu, že vďaka zloženiu produktu dopĺňa pre telo dôležité rastlinné vlákniny, vitamíny a prebiotiká potrebné na správne fungovanie črevného systému.

Prečo je pre Vás dôležitá očista čriev?

Jedovaté a škodlivé látky nahromadené v ľudskom črevnom systéme, a účinok rôznych nežiadúcich parazitov, ovplyvňujú náš každodenný život. Vy pociťujete na Vašom organizme nasledujúce príznaky:

 • Trpia Vás časté vetry?
 • Je Váš dych nepríjemný?
 • Ste často podráždený?
 • Máte zlé trávenie?
 • Trpíte pravidelnou zápchou?
 • Je Váš imunitný systém slabý?
 • Bojujete s opakovanou bolesťou hlavy?
 • Ste stále unavený, vyčerpaný?
 • Trpíte nadváhou, obezitou?
 • Trápi Vás zlatá žila?
 • Často a ľahko prechladnete?
 • Máte infekciu spôsobenú parazitmi?

Ak ste odpovedali jednoznačne áno aspoň na jednu otázku, prišiel čas na očistnú kúru čriev! Vyberte si Herbalia Vlákninu ešte dnes, aby sa Váš organizmus mohol prečistiť a dobiť.

Prečo nestačí iba jedna lyžica vláknin každé ráno?

Odpoveď je jednoduchá: ak všetky účinné látky natlačíme do jednej lyžice, značná časť vitamínov a antioxidantov sa zneohodnotí! Tieto totiž svoje optimálne účinky môžu uplatniť iba vo vnútri črevného systému. Tie zázračné prípravky, ktoré ponúkajú vitamíny a antioxidanty vo forme prášku zmiešaného s vlákninou, toto nezohľadňujú, takže peniaze zaplatené za takéto prípravky sú ako vyhodené von oknom.

Riešením je zabaliť tieto antioxidanty a vitamíny do ochranného obalu, ktorý sa rozpustí iba v patričnej časti črevného systému, a tým zo seba uvoľní tieto nevyhnutne potrebné účinné látky. Takýmto ochranným obalom sme opatrili kapsule Herbalia, takže môžete byť kľudní: Herbalia je komplexným riešením, všetky jeho účinné látky vyvinú optimálny účinok v záujme zlepšenia Vášho zdravia a celkového stavu!

1 výrobok nemôže byť riešením pre všetky problémy, výsledky kúry zlepšuje spoločné pôsobenie viacerých produktov.

Ako pomáha Herbalia Vláknina očistiť črevá?

Detoxikácia a čistenie silou prírody: toto vám poskytuje Herbalia Vláknina čistiaca kúra. Herbalia Vláknina ,zložená z liečivých byliniek a prírodných zložiek, obsahuje také rastlinné vlákniny, ako sú múka, ľanové semienko, psyllium alebo artičoky. Tieto liečivé bylinky a prírodné zložky sú kominármi ľudského tráviaceho systému: očistia tráviaci systém, zo stien čriev rozpustia usadené toxíny.

Pravidelné používanie prípravku Herbalia Vláknina ako kúry môže zabrániť ďalšej tvorbe usadenín, udržuje črevný systém čistý a odstráni prítomnosť parazitov v tele. Tieto parazity sa totiž usadia v toxínoch, usadených na črevnej stene, ktoré sa roky hromadili a neboli schopné vylúčiť sa, tam nakladú svoje vajíčka a odtiaľ sa aj živia. Ak táto živná pôda zanikne, parazity zahynú: takýto účinok má aj Herbalia Vláknina 5 v 1-nom kúra na očistu čriev.

Smelo to odporúčam každému, kto sa chce cítiť lepšie vo svojej koži.

Kristóf Pollák

Mal som viac problémov so svojím zdravím, necítil som sa dobre vo svojej koži, a tak som si myslel, že stojí za to vyskúšať tento výživový doplnok. Účinok sa dostavil veľmi skoro, už na šiesty deň, bol som aj prekvapený tým, čo som videl na toalete! Odvtedy sa však moja nálada značne zlepšila, a ku dnešnému dňu väčšina mojich sťažností zmizla.

Detoxikácie: máme veriť na zázračné prostriedky?

Teraz Vám prezradíme tajomstvo úspešnej domácej očisty čreva!

Namiesto zázračných prípravkov, ktoré sľubujú VŠETKO v jednom jedinom produkte, hľadajte účinné riešenie pomocou produktu z viacerých prípravkov, ktoré boli vyvinuté špeciálne na daný problém.

V súčasnosti tak, ako v každej inej oblasti, aj v oblasti detoxikácie a vitamínových doplnkov existujú „zázračné prípravky“, ktoré údajne všetky naše problémy vyriešia okamžite. Tieto prípravky sľubujú zákazníkom, že sa nebudú musieť v ničom obmedzovať a nebude nutná ani zmena životného štýlu. Stačí každodenná konzumácia jedného pohára nejakej zmesi, ktorá obsahuje všetky potrebné látky, a všetky problémy zázračne zmiznú.

Ako tvrdia reklamy na tieto prípravky – keď budete užívať tieto „zázračné“ detoxikačné prípravky, už nebudete potrebovať žiadne iné doplnky výživy alebo ďalšie vitamíny. Znie to jednoducho, však? Teraz si predstavte šampón, ktorý je ideálny aj na umývanie zubov, aj ako telové mlieko a nakoniec ním môžete vydezinfikovať celú kúpeľňu. Je to absurdné tvrdenie, veď rôzne oblasti použitia majú rôzne potreby. Napríklad to, čo rozžiari Vaše vlasy a dodá im lesk, v lepšom prípade nebude mať účinky na Vaše zuby a v horšom im ešte aj uškodí.

To isté platí aj pre procesy prebiehajúce v ľudskom organizme. Preto je predstava, že stačí konzumovať každé ráno jeden pohár vody so „zázračným práškom“ a vypiť denne 2 litre tekutín, čím ste dodali Vášmu telu všetky nevyhnutné vitamíny, zároveň vyčistili aj tráviace ústrojenstvo, neuveriteľná. Je to len dobre znejúci marketingový text.

Neodkladajte kúru len preto, lebo nemáte tráviace ťažkosti.

gmo_sk_mini

Nečakajte na prvé príznaky, radšej im predchádzajte! Objednajte "Komplexné riešenie Herbalia" hneď teraz a začnite s kúrou ešte dnes!