Prečo je dôležitá každodenná detoxikácia?

Autor: MUDr. Eva Madarasová, gastroenteorologička

Či chceme alebo nie – do organizmu sa nám každý deň dostáva veľké množstvo toxických látok. Tieto látky sa nachádzajú všade okolo nás: v ovzduší, vo vode a v potravinách, ktoré sú plné prídavných a umelých látok. Problém sťažuje aj pravidelné užívanie liekov, konzumácia alkoholu, fajčenie, pitie kávy a aj stres. Organizmus sa týchto látok snaží zbaviť, ale keď sú už toxíny prítomné vo veľkom množstve, po čase dôjde k narušeniu funkcií telesných orgánov. V dnešnej dobe je nutné, aby človek venovalzvýšenú pozornosť zachovaniu vlastného zdravia. To dosiahnete detoxikáciou, očistou čriev, užívaním vitamínov a doplnením prebiotík . Keďže ľudský organizmus je organický celok, toxíny, ktoré sa nám dostali do tela, nie sú príčinou iba tráviacich ťažkostí. Zrazu zistíte, že častejšie chorľaviete, v zime Vás trápi nádcha, z plavárne si prinesiete kvasinkovú infekciu. Cítite sa vyčerpaní a unavení, ťažko sa koncentrujete a len s námahou dokážete vykonávať svoju každodennú prácu.

MUDr. Eva Madarasová, gastroenteorologička:oboznámim Vás s možnosťami, ako zlepšiť život Keď sa vo Vašom organizme nachádza príliš veľa toxických látok, musíte telu pomôcť zbaviť sa ich. Existuje veľa spôsobov, ako organizmu pomôcť, napr. absolvovaním šťavovej kúry, ovocných dní, prospešná je aj sauna alebo soľný kúpeľ nôh. Tieto procedúry sú však časovo náročné a ťažko sa dodržiavajú. Navyše pomôžu len čiastočne, pretože po absolvovaní kúry do očisteného organizmu znova preniknú toxíny a problémy sa vrátia. Doplnok výživy Vláknina Herbalia bude Vašim užitočným partnerom v prevencii. Zbaví črevá a celý organizmus nahromadených toxických látok a usadenín a nahradí chýbajúce vitamíny, stopové prvky a prebiotiká. Vláknina Herbalia obsahuje účinné látky mnohých liečivých bylín a jej aplikácia je veľmi jednoduchá: každé ráno zmiešať jednu odmerku vlákniny s tekutinou a vypiť, užiť vitamínovú kapsulu a následne vypiť v priebehu dňa minimálne dva litre vody. Nie je potrebné užívať žiadny iný doplnok výživy ani vitamíny, lebo Vláknina Herbalia obsahuje všetko, čo ľudský organizmus potrebuje.

Prečo nestačí iba jedna lyžica vláknin každé ráno?

Odpoveď je jednoduchá: ak všetky účinné látky natlačíme do jednej lyžice, značná časť vitamínov a antioxidantov sa zneohodnotí! Tieto totiž svoje optimálne účinky môžu uplatniť iba vo vnútri črevného systému. Tie zázračné prípravky, ktoré ponúkajú vitamíny a antioxidanty vo forme prášku zmiešaného s vlákninou, toto nezohľadňujú, takže peniaze zaplatené za takéto prípravky sú ako vyhodené von oknom.

Riešením je zabaliť tieto antioxidanty a vitamíny do ochranného obalu, ktorý sa rozpustí iba v patričnej časti črevného systému, a tým zo seba uvoľní tieto nevyhnutne potrebné účinné látky. Takýmto ochranným obalom sme opatrili kapsule Herbalia, takže môžete byť kľudní: Herbalia je komplexným riešením, všetky jeho účinné látky vyvinú optimálny účinok v záujme zlepšenia Vášho zdravia a celkového stavu!

1 výrobok nemôže byť riešením pre všetky problémy, výsledky kúry zlepšuje spoločné pôsobenie viacerých produktov.

Príznaky toxínmi nasýteného organizmu

Ak zanedbáme pravidelné odstraňovanie toxických látok, môže to viesť k nasledujúcim zdravotným problémom:

  • Skleslosť a únava
  • Nadváha
  • Tráviace problémy
  • Iné organické poruchy

V dôsledku moderného životného štýlu v uplynulých desaťročiach sa v organizme človeka ukladá počas každodenných činností čoraz viac toxických látok. Znečisťujúce, zdraviu škodlivé látky sa do nášho organizmu môžu dostávať z konzumovaných jedál, pitnej vody, o vplyve stresov alebo liekov ani nehovoriac.

Usadzovanie toxických látok môže mať za následok mnohé príznaky, ktoré sú vlastne volaním nášho organizmu o pomoc. Môžeme sa bez zjavnej príčiny cítiť skleslí, unavení, môžeme mať nečakané výkyvy nálady, alebo hoci aj na našom zovňajšku, na pokožke sa môžu objaviť rôzne znamenia tohto stavu. O pravidelne sa opakujúcich bolestiach hlavy ani nehovoriac.

Veľké nebezpečenstvo predstavujú aj rôzne parazity, s ktorými sa stretávame vtedy, keď sa napríklad venujem svojim domácim miláčikom, alebo si pred jedením zabudneme umyť ovocie alebo zeleninu. A pravdaže z tohto hľadiska sa považujú za možné zdroje ohrozenia aj mäsové výrobky.

Prečo je Herbalia Vláknina účinným detoxikačným prostriedkom?

Pomocou prípravku Herbalia Vláknina môžeme z nášho organizmu účinným spôsobom odstrániť toxické látky, ktoré strpčujú náš každodenný život. Počas tejto kúry sa náš črevný systém vyčistí, zbavíme sa parazitov, a tkanivá našej pečene, obličiek sa časom zregenerujú.

Jediným cieľom produktu firmy Herbalia je pomoc pri čistení organizmu, a tým podpora zachovania zdravia. Prípravok Herbalia Vláknina vyvinuli odborníci výslovne takým spôsobom, aby z organizmu oddelil a odstránil tie látky, ktoré organizmus nepotrebuje a sú tam naviac, alebo priam predstavujú nejaký problém. Náš organizmu sám od seba mnohé z takýchto látok neodstráni, Herbalia Vláknina to však dokáže, čím umožňuje, aby sa zdravé živiny a vitamíny v organizme uplatnili.

Aby sme svoju vitalitu a životnú silu mohli dlhodobo zachovať, je veľmi dôležité, aby sme z nášho organizmu pravidelne odstraňovali všetky také látky, ktoré na nás môžu škodlivo pôsobiť. Pravdaže, už aj pri prijímaní potravy sa oplatí nato dbať – vždy konzumovať potraviny z kontrolovaných zdrojov, vyhýbať sa rýchlym občerstveniam, alebo konzumácii neumytého ovocia, a pravdaže, je dôležité, aby sme si pred každým jedením umyli ruky.

Týmto sa však nemôžeme úplne vyhnúť tomu, aby sa toxíny dostali do nášho tela, preto je dôležité, aby sme pili dostatočné množstvo tekutín, napríklad bylinkové čaje, a dbali nato, aby sme konzumovali potraviny bohaté na vlákninu a hodnotné výživné látky, aby sme konzumovali jedlá bohaté na vitamíny. Detoxikácia prispieva aj k tomu, aby sa užitočné živiny vstrebávali čo najúčinnejšie.

Odporúčam každému, kto má podobné problémy, alebo nemá v poriadku trávenie: určite nebude sklamaný

Beszeda Gábor

Veľa športujem, hýbem sa, o mojom jedálničku ani nehovoriac, na ktorý starostlivo dbám, aby som konzumoval zdravé potraviny! Napriek tomu som sa stretával s veľmi častým javom, s únavou. Nerozumel som tomu, tak som sa obrátil o pomoc na môjho známeho prírodného liečiteľa¸ a vtedy vyšlo najavo, že mám menšie problémy s trávením. Bohužiaľ, moje trávenie neprebieha v potrebnom režime, a tak mám narušenú aj črevnú flóru! Neskôr som na internete našiel detoxikačný program s názvom Herbalia, ktorý sa stal balzamom na môj problém!
Priznávam, bol som na začiatku skeptický, ale už v prvom týždni som mal pozitívne „zážitky“, s ktorými som ani nerátal!
Tento prípravok mi veľmi pomohol k tomu, že sa cítim celkovo lepšie, mám viac energie, pričom je pravda, že o niečo viac dbám nato, aké jedlá konzumujem. Keď ma oslovili z Herbaliu, či by som mohol povedať svoj názor na tento prípravok, pomyslel som si, že takúto maličkosť urobím rád, nakoľko viem, že aj pre mňa aké bolo dôležité že som po tomto prípravku začal pátrať po internete na radu môjho známeho.

Detoxikácie: máme veriť na zázračné prostriedky?

Teraz Vám prezradíme tajomstvo úspešnej domácej očisty čreva!

Namiesto zázračných prípravkov, ktoré sľubujú VŠETKO v jednom jedinom produkte, hľadajte účinné riešenie pomocou produktu z viacerých prípravkov, ktoré boli vyvinuté špeciálne na daný problém.

V súčasnosti tak, ako v každej inej oblasti, aj v oblasti detoxikácie a vitamínových doplnkov existujú „zázračné prípravky“, ktoré údajne všetky naše problémy vyriešia okamžite. Tieto prípravky sľubujú zákazníkom, že sa nebudú musieť v ničom obmedzovať a nebude nutná ani zmena životného štýlu. Stačí každodenná konzumácia jedného pohára nejakej zmesi, ktorá obsahuje všetky potrebné látky, a všetky problémy zázračne zmiznú.

Ako tvrdia reklamy na tieto prípravky – keď budete užívať tieto „zázračné“ detoxikačné prípravky, už nebudete potrebovať žiadne iné doplnky výživy alebo ďalšie vitamíny. Znie to jednoducho, však? Teraz si predstavte šampón, ktorý je ideálny aj na umývanie zubov, aj ako telové mlieko a nakoniec ním môžete vydezinfikovať celú kúpeľňu. Je to absurdné tvrdenie, veď rôzne oblasti použitia majú rôzne potreby. Napríklad to, čo rozžiari Vaše vlasy a dodá im lesk, v lepšom prípade nebude mať účinky na Vaše zuby a v horšom im ešte aj uškodí.

To isté platí aj pre procesy prebiehajúce v ľudskom organizme. Preto je predstava, že stačí konzumovať každé ráno jeden pohár vody so „zázračným práškom“ a vypiť denne 2 litre tekutín, čím ste dodali Vášmu telu všetky nevyhnutné vitamíny, zároveň vyčistili aj tráviace ústrojenstvo, neuveriteľná. Je to len dobre znejúci marketingový text.

Neodkladajte kúru len preto, lebo nemáte tráviace ťažkosti.

gmo_sk_mini

Nečakajte na prvé príznaky, radšej im predchádzajte! Objednajte "Komplexné riešenie Herbalia" hneď teraz a začnite s kúrou ešte dnes!