Detoxikácia na jeseň proti ochoreniam

Pripravte sa dôkladne na jeseň a detoxikujte! Dosiahnite dokonalú odolnosť organizmu, predíďte ochoreniam bežným v tomto období. Detoxikácia na jeseň nie je vôbec ťažký oriešok.

Oplatí sa už pri príchode prvých chladnejších dní pripraviť organizmus na chladnejšie počasie. V tomto môže pomôcť detoxikácia na jeseň, ktorá posilní obrannú líniu organizmu.

Ako pomáha detoxikácia na jeseň?

Najlepším spôsobom pri predchádzanie ochoreniam spôsobeným prechladnutím je posilnenie imunitného systému. Nie je nutné, aby nás skolilo prechladnutie, chrípka, bolesť hrdla a nádcha. Šance na predchádzanie ochoreniam v tomto ročnom období sa môžu výrazne zvýšiť, pokiaľ sa čo najskôr pustíme do detoxikácie na jeseň, pomocou ktorej oslobodíme organizmus od nahromadených toxických látok a mikroorganizmov, spôsobujúcich rôzne ochorenia. Organizmus očistený od toxínov dokáže oveľa ľahšie zúžitkovať prijaté živiny, vitamíny, minerálne látky, ktoré sú rovnako nepostrádateľné v záujme silného imunitného systému.

Správne zvolená detoxikačná kúra na jeseň napraví rovnováhu črevnej flóry, ktorá ovplyvňuje 80% činnosti imunitného systému. Toto pomáha aj v tom, že obranný systém organizmu si môže rýchlejšie poradiť s patogénmi, spôsobujúcimi jesenné ochorenia, navyše zdravá črevná flóra môže napraviť aj trávenie a metabolizmus. Metabolizmus je dôležitý, pretože napravením rovnováhy črevnej flóry je možné znížiť aj riziko rakoviny hrubého čreva.

Obozretnosť nadovšetko

Detoxikujúca zelenina, ovocie, obilniny a konzumácia nespočetného množstva detoxikačných čajov posilní prirodzené detoxikačné procesy a pomáha pri odstránení zápchy. Toto však vyžaduje istý čas a mnohí práve tieto potraviny neobľubujú. Preto sa doporučuje užívanie kvalitných doplnkov výživy, ktoré obsahujú účinné látky, potrebné k detoxikácii, v koncentrovanom množstve, a ich aplikácia je jednoduchá.

Nie je teda vôbec potrebné, aby detoxikácia na jeseň zbytočne zaťažovala organizmus, alebo aby sme sa nútili do konzumácie takých potravín a jedál, ktoré neobľubujeme. Existujú však také detoxikačné programy, dostupné pre každého, ktoré šetrne, i napriek tomu účinne odstránia nahromadené toxické a odpadové látky a zároveň posilňujú účinok detoxikačných procesov organizmu.

Takou je Vláknina Herbalia, ktorá pozostáva z výlučne prírodných zložiek, a pomáha zbaviť organizmus odpadových látok a parazitov, ktoré zabraňujú správnemu metabolizmu a rozmnožovaniu prospešných baktérií črevnej flóry. Ďalšou jej prednosťou je, že dopĺňa chýbajúce potrebné vitamíny a vlákniny, navyše posilňuje imunitný systém.
Nezabúdajme: k tomu, aby naša črevná flóra správne fungovala, je nutné, aby sme zvýšili príjem probiotík.

Vyberte si pre Vás najvhodnejšie balenie

26 / balenie
3 balenia

Pre 1 osobu
na 3 mesiace

29 / balenie
2 balenia

Pre 1 osobu
na 2 mesiace

33 / balenie
Herbalfix program
1 balenie

Pre 1 osobu
na 1 mesiac